KAMPSTUDIO · KLUBBPROFIL

Al Adalah.

Saudi Arabia · Division 1

Turnering: Division 1 ↗Trener: D. Gomes Da RosaHjemmebane: Prince Abdullah bin Jalawi Sports City Stadium, Al-Hasa
Kamper spilt9
Seire3
Poeng12
Tabellplass8
SIST SPILT
Al Adalah0 – 1Al Jeel
Division 1 · 27. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
NESTE OPPGJØR
Jeddah17:45Al Adalah
Division 1 · 1. nov. 2026 · Åpne kamprommet ↗
BEKREFTEDE DATA

Lagets statistikk

StatForge
Mål per kamp1.44Nr. 5 i ligaen · 9 kamper
Ballbesittelse49%Nr. 8 i ligaen · 9 kamper
Skudd11.2Nr. 9 i ligaen · 9 kamper
Skudd på mål5.4Nr. 4 i ligaen · 9 kamper
Cornere4.7Nr. 6 i ligaen · 9 kamper
Yellow cards2.1Nr. 15 i ligaen · 9 kamper
Åpne full klubbstatistikk ↗

Vil du se flere sider av laget? Velg kampvinduer, hjemme og borte, ligasnitt og alle tilgjengelige målinger.

DEN NYESTE FORMEN

Resultater og form

TAl Jeel27. okt. 2026 · Hjemme0 – 1
SAl Okhdoud20. okt. 2026 · Borte3 – 1
UAl Anwar12. okt. 2026 · Hjemme1 – 1
TDamac FC20. sep. 2026 · Borte2 – 3
SAl-Jandal15. sep. 2026 · Hjemme1 – 0
UAl-Saqer7. sep. 2026 · Hjemme1 – 1
SAl Bukayriyah31. aug. 2026 · Borte1 – 0
TAl Tai26. aug. 2026 · Hjemme3 – 4
UAl-Wehda21. aug. 2026 · Borte1 – 1
MENNESKENE BAK LAGET

Spillerstallen

24 spillere
#SpillerPosisjonKamperMinutterMålMålgivendeRating
4André Teixeira ↗Centre Back9810116,73
43David Tijanic ↗Attacking Midfield4360137,60
10Diego Miranda ↗Right Wing5369507,13
95Ali Al-Zaqaan ↗Right Wing9495006,50
16Khaled Al-Hamdhi ↗Defensive Midfield8491006,61
7Riyadh Al-Ibrahim ↗Attacking Midfield6416006,82
18Mohammed Al-Saeed ↗Left Back9644016,68
70Ahmed Al-Muwallad ↗Centre Back5426106,56
14Sultan Faqihi ↗Right Back9700206,60
17Mohammed Sultan Al-Dawsari ↗Goalkeeper9810006,49
19Abdullah Al-Rashidi ↗Right Back9427016,55
96Hussain Al-Nattar ↗Attacking Midfield9519016,51
13Mohammed Al Beladi ↗—0—00—
89Khalid Al-Muziel ↗Centre Back8427006,53
23Ammar Al-Basha ↗Centre Back7433006,62
27Salman Al-Omaish ↗Left Back5174006,49
26Mohammed Al-Hejji ↗Centre Back0—00—
6Ali Al-Abbad ↗Defensive Midfield113006,60
—Koffi Constant Kouame ↗Centre Back0—00—
15Hassan Al-Mohammed ↗Central Midfield0—00—
9Hassan Al-Salis ↗Centre Forward0—00—
24Abdullah Al-Dossary ↗Central Midfield0—00—
13Mohammed Al-Biladi ↗Goalkeeper0—00—
—Mohammed Al-Musallam ↗Defensive Midfield0—00—

Spillerstatistikken kommer fra StatForge. Manglende eller ikke registrerte verdier vises med en strek.

Kilde: StatForge · Hentet 22:13. Kampstudio har foreløpig ikke synkronisert favoritter mellom enheter.