KAMPSTUDIO · KLUBBPROFIL

Gimnasia y Esgrima Mendoza.

Argentina · Liga Profesional de Fútbol · Grunnlagt 1908

Turnering: Liga Profesional de Fútbol ↗Trener: D. Franco GattiHjemmebane: Estadio Víctor Antonio Legrotaglie, Mendoza
Kamper spilt8
Seire5
Poeng16
Tabellplass1
SIST SPILT
Gimnasia y Esgrima Mendoza1 – 2Platense
Liga Profesional de Fútbol · 23. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
NESTE OPPGJØR
Lanús00:45Gimnasia y Esgrima Mendoza
Liga Profesional de Fútbol · 2. nov. 2026 · Åpne kamprommet ↗
BEKREFTEDE DATA

Lagets statistikk

StatForge
Mål per kamp1.00Nr. 20 i ligaen · 30 kamper
Ballbesittelse47%Nr. 20 i ligaen · 30 kamper
Skudd12.2Nr. 21 i ligaen · 30 kamper
Skudd på mål3.8Nr. 20 i ligaen · 30 kamper
Cornere3.7Nr. 26 i ligaen · 30 kamper
Yellow cards2.4Nr. 16 i ligaen · 30 kamper
Åpne full klubbstatistikk ↗

Vil du se flere sider av laget? Velg kampvinduer, hjemme og borte, ligasnitt og alle tilgjengelige målinger.

DEN NYESTE FORMEN

Resultater og form

TPlatense23. okt. 2026 · Hjemme1 – 2
TVélez Sarsfield18. okt. 2026 · Borte0 – 1
SNewell's Old Boys12. okt. 2026 · Hjemme1 – 0
TEstudiantes6. okt. 2026 · Borte0 – 3
UDeportivo Riestra19. sep. 2026 · Hjemme0 – 0
TDefensa y Justicia12. sep. 2026 · Borte0 – 2
UBoca Juniors5. sep. 2026 · Hjemme2 – 2
SIndependiente31. aug. 2026 · Borte3 – 0
SGimnasia La Plata22. aug. 2026 · Borte3 – 2
STalleres Córdoba18. aug. 2026 · Hjemme3 – 1
MENNESKENE BAK LAGET

Spillerstallen

33 spillere
#SpillerPosisjonKamperMinutterMålMålgivendeRating
4Ezequiel Muñoz ↗Centre Back262 286206,93
23César Rigamonti ↗Goalkeeper282 520007,10
11Santiago Rodríguez ↗Centre Forward16685116,63
22Juan Franco ↗Right Back12659006,42
8Matías Vargas ↗Left Wing9408016,79
21Fermín Antonini ↗Defensive Midfield241 704026,68
2Diego Mondino ↗Centre Back231 840006,79
6Imanol González ↗Centre Back7578106,92
33Brian Andrada ↗Left Wing9318006,75
27Blas Armoa ↗Left Wing14394106,56
10Nicolás Romano ↗Secondary Striker121006,36
16Germán Guiffrey ↗Centre Back4188006,81
20Tomás Ortiz ↗Central Midfield238006,69
31Lautaro Petruchi ↗Goalkeeper2180006,53
15Ulises Sánchez ↗Right Wing17921006,72
17Ignacio Sabatini ↗Right Wing16853126,60
7Luciano Cingolani ↗Right Wing201 041216,92
3Matías Recalde ↗Left Back251 710006,78
26Facundo Lencioni ↗Left Wing292 455577,16
28Tomás O'Connor ↗Central Midfield10433026,72
5Nahuel Barboza ↗Central Midfield22917006,57
24Franco Saavedra ↗Left Back131 030016,56
36Ismael Cortéz ↗Right Back7274006,41
32Luciano Paredes ↗Right Back261 853116,68
37Tobías Cervera ↗—0—00—
30Esteban Fernández ↗Attacking Midfield221 332246,94
19Julián Ceballos ↗Central Midfield13745016,72
35Valentino Simoni ↗Centre Forward19652106,62
29Agustín Módica ↗Centre Forward261 8911417,05
42Lautaro Carrera ↗Centre Back15702006,58
41Gerónimo Patritti ↗Centre Back111006,51
1S. Roggero ↗—0—00—
25Martín Esteban Úbeda James ↗Defensive Midfield337006,22

Spillerstatistikken kommer fra StatForge. Manglende eller ikke registrerte verdier vises med en strek.

Kilde: StatForge · Hentet 22:16. Kampstudio har foreløpig ikke synkronisert favoritter mellom enheter.