KAMPSTUDIO · KLUBBPROFIL

Lech Poznań.

Poland · Ekstraklasa · Grunnlagt 1922

Turnering: Ekstraklasa ↗Trener: N. FrederiksenHjemmebane: Enea stadion, Poznań
Kamper spilt11
Seire9
Poeng28
Tabellplass1
SIST SPILT
Siarka Tarnobrzeg1 – 0Lech Poznań
Polish Cup · 28. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
NESTE OPPGJØR
Lech Poznań17:30Wisła Kraków
Ekstraklasa · 31. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
BEKREFTEDE DATA

Lagets statistikk

StatForge
Mål per kamp2.64Nr. 1 i ligaen · 11 kamper
Ballbesittelse54%Nr. 5 i ligaen · 11 kamper
Skudd17.6Nr. 2 i ligaen · 11 kamper
Skudd på mål6.2Nr. 1 i ligaen · 11 kamper
Cornere6.6Nr. 1 i ligaen · 11 kamper
Yellow cards1.7Nr. 5 i ligaen · 11 kamper
Åpne full klubbstatistikk ↗

Vil du se flere sider av laget? Velg kampvinduer, hjemme og borte, ligasnitt og alle tilgjengelige målinger.

DEN NYESTE FORMEN

Resultater og form

SLegia Warszawa25. okt. 2026 · Borte2 – 1
SKorona Kielce18. okt. 2026 · Hjemme6 – 1
SŚląsk Wrocław10. okt. 2026 · Borte4 – 1
SRadomiak Radom20. sep. 2026 · Hjemme5 – 1
TGórnik Zabrze12. sep. 2026 · Borte1 – 2
SRaków Częstochowa6. sep. 2026 · Hjemme1 – 0
SJagiellonia Białystok3. sep. 2026 · Hjemme2 – 1
SWidzew Lodz30. aug. 2026 · Borte3 – 2
SPiast Gliwice9. aug. 2026 · Hjemme3 – 0
SWieczysta Kraków1. aug. 2026 · Borte2 – 1
MENNESKENE BAK LAGET

Spillerstallen

30 spillere
#SpillerPosisjonKamperMinutterMålMålgivendeRating
9Mikael Ishak ↗Centre Forward9468336,97
22Radosław Murawski ↗Defensive Midfield11793006,85
24Filip Jagiełło ↗Attacking Midfield10386106,70
20Robert Gumny ↗Right Back6162106,72
1Mateusz Lis ↗Goalkeeper11990007,00
2Joel Pereira ↗Right Back11917047,29
5Gustav Berggren ↗Defensive Midfield7238006,66
14Leo Bengtsson ↗Left Wing7290116,71
77Luis Palma ↗Left Wing10482226,87
17Allahyar Sayyadmanesh ↗Right Wing8454507,12
21Pablo Rodríguez ↗Attacking Midfield11822667,72
4João Moutinho ↗Left Back146006,69
11Daniel Håkans ↗Left Wing6200036,86
72Mateusz Skrzypczak ↗Centre Back9766016,80
10Patrik Wålemark ↗Right Wing11719537,17
43Antoni Kozubal ↗Defensive Midfield7517106,92
7Yannick Agnero ↗Centre Forward11468306,60
59Terry Yegbe ↗Centre Back5372006,77
15Michał Gurgul ↗Left Back11944026,98
33Mateusz Pruchniewski ↗Goalkeeper0—00—
27Wojciech Mońka ↗Centre Back9810006,89
54Kamil Jakóbczyk ↗—0—00—
55Piotr Bartczak ↗Left Back0—00—
56Wojciech Szymczak ↗—1200—
53Karol Delikat ↗Attacking Midfield112107,22
90Hubert Janyszka ↗Centre Back132006,62
31Wiktor Obremski ↗Goalkeeper0—00—
8Ali Gholizadeh ↗Right Wing0—00—
3Alex Douglas ↗Centre Back0—00—
—Aleks Olsztyn ↗Goalkeeper0—00—

Spillerstatistikken kommer fra StatForge. Manglende eller ikke registrerte verdier vises med en strek.

Kilde: StatForge · Hentet 22:13. Kampstudio har foreløpig ikke synkronisert favoritter mellom enheter.