KAMPSTUDIO · KLUBBPROFIL

São Paulo.

Brazil · Serie A · Grunnlagt 1930

Turnering: Serie A ↗Trener: D. Silvestre JúniorHjemmebane: Estádio Cícero Pompeu de Toledo, São Paulo
Kamper spilt33
Seire12
Poeng43
Tabellplass10
SIST SPILT
Bahia3 – 2São Paulo
Serie A · 29. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
NESTE OPPGJØR

Ingen bekreftet kamp i datakilden.

BEKREFTEDE DATA

Lagets statistikk

StatForge
Mål per kamp1.18Nr. 13 i ligaen · 33 kamper
Ballbesittelse53%Nr. 7 i ligaen · 33 kamper
Skudd13.5Nr. 13 i ligaen · 33 kamper
Skudd på mål4.2Nr. 15 i ligaen · 33 kamper
Cornere6.9Nr. 1 i ligaen · 33 kamper
Yellow cards2.3Nr. 7 i ligaen · 33 kamper
Åpne full klubbstatistikk ↗

Vil du se flere sider av laget? Velg kampvinduer, hjemme og borte, ligasnitt og alle tilgjengelige målinger.

DEN NYESTE FORMEN

Resultater og form

TBahia29. okt. 2026 · Borte2 – 3
UMirassol24. okt. 2026 · Borte1 – 1
SVasco da Gama18. okt. 2026 · Hjemme1 – 0
SVitória11. okt. 2026 · Hjemme2 – 1
TCruzeiro8. okt. 2026 · Borte0 – 2
TSantos3. okt. 2026 · Hjemme1 – 2
SInternacional20. sep. 2026 · Hjemme1 – 0
TPalmeiras12. sep. 2026 · Borte0 – 2
SAtlético Mineiro5. sep. 2026 · Hjemme2 – 0
SBragantino30. aug. 2026 · Hjemme2 – 1
MENNESKENE BAK LAGET

Spillerstallen

43 spillere
#SpillerPosisjonKamperMinutterMålMålgivendeRating
21Cédric Soares ↗Right Back8263006,53
9Jonathan Calleri ↗Centre Forward272 1541026,91
18Wendell ↗Left Back221 450036,73
80Cauly ↗Attacking Midfield16713106,81
31Carlos Coronel ↗Goalkeeper3270006,97
27Victor Sá ↗Left Wing9256016,73
7Lucas Moura ↗Right Wing12542216,80
2Rafael Tolói ↗Centre Back12858006,94
22Domingos Duarte ↗Centre Back5399007,16
20Aurélio Buta ↗Right Back171006,85
10Luciano ↗Centre Forward261 937927,07
23Rafael ↗Goalkeeper302 700006,74
37Artur ↗Right Wing221 763327,18
19Lucas Ramon ↗Right Back211 580026,78
94Danielzinho ↗Central Midfield261 714116,92
5Robert Arboleda ↗Centre Back201 537006,98
13Enzo Díaz ↗Left Back13929016,74
12Iago ↗Left Back10658117,06
8Marcos Antônio ↗Central Midfield251 880126,97
17André Silva ↗Centre Forward16480006,54
33Luan ↗—790006,51
11Ferreirinha ↗Left Wing23808406,91
28Newton ↗Defensive Midfield9590006,73
35Sabino ↗Centre Back241 852116,92
16Damián Bobadilla ↗Central Midfield221 645136,89
50Young ↗Goalkeeper0—00—
29Pablo Maia ↗Defensive Midfield231 330106,73
53Isac ↗Centre Back0—00—
43Gustavo Santana ↗Centre Forward9324206,62
32Pedro Lima ↗Right Back7521117,07
40Igor Felisberto ↗Right Back0—00—
46Pedro Ferreira ↗Attacking Midfield6118006,58
41João Pedro ↗Goalkeeper0—00—
54Luis Osorio ↗Centre Back8521016,44
49Ryan Francisco ↗Centre Forward276006,67
46Pedro Henrique Ferreira da Silva ↗—0—00—
45Lucca ↗Left Wing4112006,69
58Pedro Henrique Bezerra Araújo ↗—0—00—
56Nicolas ↗Left Back1100—
48Djhordney ↗Central Midfield10396006,55
34Tetê ↗Left Wing598006,28
—Matheus Belém ↗Centre Back0—00—
52Felipe Preis ↗Goalkeeper0—00—

Spillerstatistikken kommer fra StatForge. Manglende eller ikke registrerte verdier vises med en strek.

Kilde: StatForge · Hentet 22:13. Kampstudio har foreløpig ikke synkronisert favoritter mellom enheter.