KAMPSTUDIO · KLUBBPROFIL

Dukla Praha.

Czech Republic · Chance Národní Liga · Grunnlagt 1948

Turnering: Chance Národní Liga ↗Hjemmebane: Stadion Juliska, Praha
Kamper spilt12
Seire6
Poeng21
Tabellplass4
SIST SPILT
Dukla Praha1 – 1Kladno
Chance Národní Liga · 23. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
NESTE OPPGJØR
Viktoria Žižkov10:15Dukla Praha
Chance Národní Liga · 1. nov. 2026 · Åpne kamprommet ↗
BEKREFTEDE DATA

Lagets statistikk

StatForge
Mål per kamp1.83Nr. 4 i ligaen · 12 kamper
Ballbesittelse51%Nr. 6 i ligaen · 12 kamper
Skudd12.2Nr. 7 i ligaen · 12 kamper
Skudd på mål4.8Nr. 6 i ligaen · 12 kamper
Cornere6.3Nr. 4 i ligaen · 12 kamper
Yellow cards1.7Nr. 4 i ligaen · 12 kamper
Åpne full klubbstatistikk ↗

Vil du se flere sider av laget? Velg kampvinduer, hjemme og borte, ligasnitt og alle tilgjengelige målinger.

DEN NYESTE FORMEN

Resultater og form

UKladno23. okt. 2026 · Hjemme1 – 1
TKarviná16. okt. 2026 · Borte0 – 3
SBanik Ostrava B12. okt. 2026 · Hjemme3 – 2
UProstějov18. sep. 2026 · Borte2 – 2
SVlašim11. sep. 2026 · Hjemme3 – 1
SOpava5. sep. 2026 · Borte2 – 1
SVysočina Jihlava28. aug. 2026 · Hjemme3 – 1
TÚstí nad Labem21. aug. 2026 · Borte1 – 3
TSlavia Praha B14. aug. 2026 · Hjemme1 – 3
SHanácká7. aug. 2026 · Hjemme2 – 0
MENNESKENE BAK LAGET

Spillerstallen

34 spillere
#SpillerPosisjonKamperMinutterMålMålgivendeRating
20Jakub Plsek ↗Central Midfield6540016,92
15Matej Hanousek ↗Left Back12974016,52
23Jaroslav Svozil ↗Centre Back10833006,91
39Daniel Kozma ↗Centre Back10797006,67
37Michal Tomic ↗Right Back7630106,75
10Rajmund Mikus ↗Right Midfield121 005517,18
11Boubou Diallo ↗Centre Forward11489206,74
59Hugo Jan Backovsky ↗Goalkeeper7630006,31
55Mateo Karamatic ↗Centre Back190005,72
31Adam Jagrik ↗Goalkeeper5450006,61
77A. Matić ↗—265006,41
29Namory Cisse ↗Centre Forward342006,54
22Stepan Sebrle ↗Right Wing12523136,71
19Evan Rotundo ↗Attacking Midfield291006,52
21S. Hindi ↗Attacking Midfield9424316,98
12Martin Ambler ↗Left Midfield5254006,47
7Tomas Schanelec ↗Centre Forward9529206,59
6Ondrej Lilling ↗Centre Back6458006,46
8Pavel Gaszczyk ↗Attacking Midfield215006,50
27Antoni Franke ↗Centre Back7429006,26
17Olatoundji Tessilimi ↗Right Wing11785416,91
16Denis Zamazal ↗Central Midfield6180016,53
5Diego Velasquez ↗Central Midfield12782116,73
14Pa Assan Corr ↗Centre Forward395106,76
44Filip Vácha ↗—0—00—
25Jonathan Okebugwu ↗Left Midfield9184006,51
1Daniel Bašta ↗—0—00—
13Lukas Kostka ↗Right Midfield0—00—
26Jakub Kadák ↗Attacking Midfield0—00—
7Chinonso Emeka ↗Centre Forward0—00—
28Diego Zarate ↗Left Wing0—00—
32Christian Bacinsky ↗Central Midfield0—00—
—Fallou Coly ↗Centre Back0—00—
9Michal Kroupa ↗Centre Forward0—00—

Spillerstatistikken kommer fra StatForge. Manglende eller ikke registrerte verdier vises med en strek.

Kilde: StatForge · Hentet 22:29. Kampstudio har foreløpig ikke synkronisert favoritter mellom enheter.