KAMPSTUDIO · KLUBBPROFIL

Union Saint-Gilloise.

Belgium · Pro League · Grunnlagt 1897

Turnering: Pro League ↗Trener: D. HubertHjemmebane: Stade Joseph Mariën, Brussels
Kamper spilt9
Seire7
Poeng23
Tabellplass3
SIST SPILT
Union Saint-Gilloise5 – 2Cercle Brugge
Pro League · 25. okt. 2026 · Åpne kamprommet ↗
NESTE OPPGJØR

Ingen bekreftet kamp i datakilden.

BEKREFTEDE DATA

Lagets statistikk

StatForge
Mål per kamp3.00Nr. 1 i ligaen · 9 kamper
Ballbesittelse53%Nr. 6 i ligaen · 9 kamper
Skudd17.6Nr. 2 i ligaen · 9 kamper
Skudd på mål7.9Nr. 1 i ligaen · 9 kamper
Cornere6.8Nr. 3 i ligaen · 9 kamper
Yellow cards1.7Nr. 9 i ligaen · 9 kamper
Åpne full klubbstatistikk ↗

Vil du se flere sider av laget? Velg kampvinduer, hjemme og borte, ligasnitt og alle tilgjengelige målinger.

DEN NYESTE FORMEN

Resultater og form

SCercle Brugge25. okt. 2026 · Hjemme5 – 2
UOH Leuven11. okt. 2026 · Hjemme1 – 1
SAntwerp20. sep. 2026 · Borte2 – 0
SLommel SK12. sep. 2026 · Hjemme5 – 0
SSporting Charleroi5. sep. 2026 · Borte3 – 2
SSint-Truiden2. sep. 2026 · Borte3 – 0
SAnderlecht30. aug. 2026 · Hjemme3 – 0
UZulte-Waregem15. aug. 2026 · Hjemme0 – 0
SWesterlo8. aug. 2026 · Borte5 – 1
MENNESKENE BAK LAGET

Spillerstallen

28 spillere
#SpillerPosisjonKamperMinutterMålMålgivendeRating
26Ross Sykes ↗Centre Back19006,47
55Nikki Havenaar ↗Centre Back7395116,85
17Rob Schoofs ↗Central Midfield7223026,85
28Darius Olaru ↗Attacking Midfield4132106,86
5Kevin Mac Allister ↗Centre Back6518107,46
12Hervé Koffi ↗Goalkeeper8720006,98
8Adem Zorgane ↗Central Midfield7462107,28
10Anouar Ait El Hadj ↗Attacking Midfield123006,94
23Besfort Zeneli ↗Central Midfield9708257,38
1Vic Chambaere ↗Goalkeeper190006,71
6Kamiel Van De Perre ↗Central Midfield9784117,20
21Denzel De Roeve ↗Right Back7194116,75
30Raul Florucz ↗Centre Forward9361507,01
27Louis Patris ↗Right Back9726116,99
9Mateo Biondic ↗Centre Forward7514247,31
14Ivan Pavlić ↗Central Midfield19006,52
11Guilherme Smith ↗Left Wing9661116,96
71Keo Boets ↗Goalkeeper0—00—
13Kevin Rodríguez ↗Centre Forward3120117,03
80Ondřej Kričfaluši ↗Defensive Midfield6457007,15
4Nohim Chibani ↗Centre Back2101006,55
38Relebohile Mofokeng ↗Left Wing8401427,30
20Dylan Aquino ↗Left Wing289006,79
18Giorgi Kavlashvili ↗Goalkeeper0—00—
29Massiré Sylla ↗Centre Back8720107,68
39Youssef Hamoutahar ↗—0—00—
25Ilan Hurtevent ↗Right Wing343116,97
32Sekou Abrahame Keita ↗—119006,59

Spillerstatistikken kommer fra StatForge. Manglende eller ikke registrerte verdier vises med en strek.

Kilde: StatForge · Hentet 22:13. Kampstudio har foreløpig ikke synkronisert favoritter mellom enheter.